РОЗДІЛИ

Пластикові картки

Для юридичної особи – підприємства поповнення картрахунку можливо тільки шляхом переказу коштів зі свого клієнтського рахунку.

Корпоративна карта дає змогу її держателю, або довіреним особам проводити операції за рахунок коштів, що обліковуються на картковому рахунку власника картки.
Корпоративна пластикова картка  є також еквівалентом чекової книжки, але зручність її полягає в тому, що вона набагато скорочує час при отриманні готівки для здійснення розрахунків, пов’язаних із виробничими (господарськими) потребами, у тому числі для оплати витрат на відрядження в межах України. Більш того, один корпоративний рахунок передбачає відкриття декілька платіжних карт, які прив’язуються до цього рахунку. Використання корпоративної картки можливо також для здійснення розрахунків у безготівковій формі, пов’язаних зі статутною та господарською діяльністю, витратами представницького характеру, а також витратами на відрядження в межах України.

Зарахування або поповнення коштів на картрахунки фізичних осіб-підприємців може виконуватися за рахунок унесення готівкових коштів через касу свого або іншого банку, шляхом переказу коштів з інших поточних або депозитних рахунків, а також з рахунків інших осіб за їх дорученням.

Я текстовий блок . Натисніть кнопку Змінити , щоб змінити цей текст . Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Я текстовий блок .

Звертаємо Вашу увагу в разі кражі/втрати пластикової картки, клієнт має можливість самостійно, терміново заблокувати свою картку наступним шляхом:
1. Зателефонувати за телефонами:

 Телефон   Робочі дні   Робочі години
 0800-505-555 Без вихідних  Цілодобово
 (0532) 61-00-02  Пн – Пт  8:30 – 17:30
 (0800)-407-009  Пн – Пт  8:30 – 17:30

2. Встановити послугу M-Banking в будь-якому відділені банку або головному офісі за наявності паспорту. За допомогою цієї послуги надіслати SMS повідомлення на номер +38 050 441-5045 :
Де NNNN – останні чотири цифри краденої/втраченої картки

 Команда Опис команди  Виконання дії
IA NNNN  Запит блокування конкретної картки, NNNN – останні 4 цифри Вашої пластикової картки Установка обраної картки в стан “Неактивна”. Авторизація по цій картці неможлива, картка в банкоматах не приймається. Отримання одного SMS-повідомлення про встановлення картки в стан “Неактивна”.
SL NNNN  Запит внесення до стоп – листа конкретної картки, NNNN – останні 4 цифри Вашої пластикової картки Установка обраної картки в стан “Загублена”. Авторизація по цій картці неможлива, картка в банкоматах не приймається. Отримання одного SMS-повідомлення про встановлення картки в стан “Загублена”. Розблокування картки можлива тільки через банк.

 

Правила роботи з послугою m-banking:
1. Клієнт активує m-banking, відправивши SMS до РКЦ (команда EN).
2. Клієнт отримує повідомлення на свій мобільний телефон про активацію.
3. Повідомлення на всі команди РКЦ не можливо відправити клієнтом до активації.
4. Після активації має можливість відправляти запити до системи m-banking на телефон: +38 050 441-5045.
5. Після відпрацювання прийнятої команди, m-banking відправляє відповідь клієнту на мобільний телефон в залежності від способу доставки (internet або GSM).
6. Клієнт має можливість тимчасово відключитися від послуги m-banking.

Є можливість завантажити самостійно клієнту додаток для мобільного телефону за наступними посиланнями :
https://www.ukrcard.com.ua/platizhni-kartki/m-banking
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ukrcard

Повна інструкція з використання m-banking додається.