РОЗДІЛИ

Поточний рахунок юр особі

Документи для відкриття поточного рахунку юридичній особі – резиденту:

· Заява про відкриття поточного рахунку

· Договір банківського рахунку/Заява про приєднання до Універсального договору

· Установчі документи юридичної особи у вигляді безоплатного доступу через портал електронних сервісів. Банк отримує установчі документи юридичної особи шляхом їх пошуку за кодом доступу, наданим представником юридичної особи у вигляді опису про проведення реєстраційної дії державним реєстратором.

· Перелік уповноважених осіб, що мають право розпоряджатися рахунками клієнта

· Документи, що підтверджують повноваження розпорядників рахунків ( Протоколи, накази, рішення власника тощо)

· Паспорта уповноважених осіб (перша та друга фотографії та сторінки з відмітками про дати їх вклеювання, П.І.Б., інформацію про дату видачі паспорта та орган, що його видав, а також відмітка про місце проживання), засвідчені підписами власника та документ, що засвідчує реєстрацію фізичної особи в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

· Анкета щодо ідентифікації юридичної особи, заповнена та завірена належним чином

· Інформація та/або документи, що містять відомості про структуру власності юридичної особи ( пряме та опосередковане володіння із зазначенням частки), у тому числі схематичне зображення структури власності, на підставі якої банк має встановити всіх наявних кінцевих бенефіціарних власників ( контролерів).

· Фінансова звітність юридичної особи (за останній звітній рік).

· Інші документи та відомості юридичної особи ,які необхідні банку для більш точного вивчення змісту діяльності підприємства та його фінансового стану, але які не є обов»язковими ( свідоцтво платника єдиного податку, свідоцтво платника ПДВ, ліцензії, договора, тощо).