Вітаємо в АТ Полтава-Банк
РОЗДІЛИ

Фонд Фінансування будівництва

АТ “Полтава-банк” , Виходячи з необхідності забезпечення житлового будівництва в м.Полтава в серпні 2004 р. було засновано  Фонд Фінансування Будівництва типу А. Основною метою фонду є інвестування будівництва об’єктів житлового та не житлового призначення та задоволення споживчого попиту на ринку житла.

 

Заявки на придбання житла  відділу капітального будівництва вул. Монастирська, 6  АТ “Полтава-Банк”. 

тел: (0532) 612-711, (050) 405-80-60

Слід пам’ятати ,
що вартість квадратного метра визначається будівельною організацією. Також інфляція може вплинути на зміну вартості квартири у майбутньому.

 

Банк підписує договір з будівельною організацією про фінансування будівництва житлового будинку.
Банк підписує договіри з фізичними та юридичними особами, що бажають стати власниками квартир у цьому будинку.
Клієнт, або сам вкладає свої кошти у ФФБ, або отримує кредит в АТ “Полтава-Банк” для придбання квартири. Строк кредитування до 10 років. Перший внесок 30 % від вартості житла.

 

 

  • Робота фонду починається з моменту підписання договору між фондом та забудовником. На цьому етапі забудовником визначається початкова вартість квадратного метру житла.
  • Фонд приваблює  довірителей до процесу фінансування, шляхом підписання договорів між довірителем та управителем фонду. Довірителями можуть бути, як фіз.особи, так і юр. особи (громадяни України та нерезиденти).
  • Протягом будівництва об’єкту довіритель має право змінити об’єкт інвестування на будь-який інший, запропонований будівельною організацією.
  • Довіритель має право відступати права на об`ект інвестування.
  • Довіритель має право відмовитися від участі у фонді.