РОЗДІЛИ

Фонд Фінансування будівництва

АТ «Полтава-банк», як Управитель Фонду фінансування будівництва виду А, розпочав фінансування Об’єкту будівництва – Багатоквартирного житлового будинку по проспекту Миру, 30б в м. Полтаві.

Запрошуємо ознайомитися з Правилами, Договором про участь у ФФБ та прийняти участь у Фонді фінансування будівництва виду А. Управитель – АТ «Полтава-банк».

Забудовник – ТОВ «Сучасний Дім», адреса: м. Полтава, вул. Котляревського 22Б.

Характеристика об’єкта будівництва:
Однопід’їздний десятиповерховий 54-квартирний житловий будинок, а саме:
– 32 однокінатні квартири, загальною площею від 46 до 51 кв.м.
– 16 двокімнатних квартир, загальною площею від 64 до 73 кв.м.
– 4 трикімні квартри, згальною площею від 95 до 99 кв.м.
– 2 п’ятикімнатні квартири, загальною площею від 125 до 143 кв.м.
Загальна площа запроєктованого об’єкта будівництва: 3695,65 кв. м.
Запланований термін введення об’єкта будівництва в експлуатацію 31 грудня 2024 року.
Поточна ціна вимірної одиниці від 28 500 грн. за кв.м. “””””

АТ “Полтава-банк” , виходячи з необхідності забезпечення житлового будівництва в м.Полтава в серпні 2004 р. заснував  Фонд Фінансування Будівництва виду А. Основною метою створення ФФБ є отримання довірителями ФФБ у власність житла.

За детальною інформацією запрошуємо клієнтів звертатися до відділу капітального будівництва АТ “Полтава-Банк” по вул. Монастирська, 6

Години роботи: 8:30-17:30, перерва 13:00-14:00

тел: (0532) 612-711, (050) 405-80-60

 Робота Фонду фінансування будівництва починається з моменту підписання договору між Управителем та Забудовником. На цьому етапі Забудовником визначається початкова вартість квадратного метру (ціна вимірної одиниці) житла або нежитлового приміщення.

Управитель керується Законом України «Про фінансово кредитні механізми при будівництві житла та операціях з нерухомістю» (далі – Закон).

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Регулятор, який здійснює державне регулювання щодо діяльності надавача фінансових послуг (ФОНДУ ФІНАНСУВАННЯ БУДІВНИЦТВА, виду А) – НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ :

  • директор департаменту: МОСЕНЦЕВ КОСТЯНТИН ВІКТОРОВИЧ;
  • Відділ нагляду за діяльністю управителів , тел. +38(044) 280-28-76

01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких,8, корпус 30, тел. (044) 280-40-95,254-23-31.

Слід пам’ятати!

Для ФФБ виду А поточну ціну вимірної одиниці об’єкта будівництва, споживчі властивості об’єктів інвестування та об’єкта будівництва, коефіцієнти поверху та комфортності визначає забудовник, при цьому він приймає на себе ризик щодо недостатності залучених коштів на спорудження об’єкта будівництва та зобов’язаний своєчасно ввести його в експлуатацію відповідно до проектної документації і виконати усі необхідні роботи для дотримання технічних характеристик об’єктів інвестування та об’єкта будівництва, незалежно від обсягу фінансування (ст.11, абзац 3 Закону).

Поточна ціна вимірної одиниці об’єкта інвестування визначається виходячи з встановлених поточної ціни вимірної одиниці об’єкта будівництва, коефіцієнтів поверху та комфортності цього об’єкта інвестування. На підставі цих даних управитель розраховує вартість зобов’язань довірителя щодо внесення коштів до ФФБ (Ст.15,абзац 6 Закону).

У разі підвищення поточної ціни вимірної одиниці об’єкта інвестування у довірителя не виникає зобов’язань щодо внесення до ФФБ додаткових коштів за закріплені за ним вимірні одиниці об’єкта інвестування (Ст.15, абзац 7 Закону).

 Згідно ст.21. Закону Управитель ФФБ до запланованої дати введення об’єкта будівництва в експлуатацію на умовах Правил ФФБ, в межах діяльності з управління активами (коштами ФФБ), може надати довірителю послуги щодо зміни об’єкта інвестування, уступки права вимоги за договором про участь у ФФБ третім особам, часткового повернення коштів з ФФБ та оформлення відмови від участі у фонді.

За здійснення таких послуг довіритель сплачує управителю ФФБ винагороду в порядку, визначеному у договорі про участь у ФФБ, у розмірі:

1) довіритель, за здійснення управління коштами, переданими Управителю в управління, сплачує Управителю винагороду в розмірі 2%, а саме:
-1% від вартості об’єкта інвестування зазначеної в Договорі-2. Сплата цієї винагороди здійснюється Довірителем в день внесення першої оплати до Фонду по графіку фінансування, шляхом перерахування коштів на рахунок Управителя № UA 22 331489 000 000 00 26015710053 в АТ „Полтава-банк” .
-1% від суми коштів переданих в управління. Сплата цієї винагороди здійснюється Довірителем в день внесення останнього платежу до Фонду по графіку фінансування, шляхом перерахування коштів на рахунок Управителя № UA 22 331489 000 000 00 26015710053 в АТ „Полтава-банк”.

2) за оформлення зміни об’єкта інвестування – у розмірі не більше одного відсотка від вартості закріплених за довірителем вимірних одиниць об’єкта інвестування за поточною ціною на день подання заяви про оформлення операції зміни об’єкта інвестування;

3) за оформлення уступки права вимоги за договором про участь у ФФБ третім особам – у розмірі не більше п’яти відсотків від вартості закріплених за довірителем вимірних одиниць об’єкта інвестування за поточною ціною на день подання заяви про оформлення операції уступки права вимоги за договором про участь у ФФБ;

4) оформлення відмови довірителя від участі у ФФБ (за винятком випадків відмови, визначених у статті 18 Закону) – у розмірі не більше п’яти відсотків від вартості закріплених за довірителем вимірних одиниць об’єкта інвестування за поточною ціною на день подачі заяви про відмову довірителя від участі у ФФБ.

 Управитель, пропонує здійснювати інвестування власними коштами, або кредитуватися в АТ Полтава-банк».

Графік фінансування узгоджується Довірителем з Забудовником.

Управитель ФФБ здійснює контроль за цільовим використанням забудовником спрямованих на будівництво коштів, дотриманням строків виконання робіт на об’єкті будівництва, дотриманням технічних характеристик об’єкта будівництва та об’єктів інвестування, вжиття заходів для усунення виявлених недоліків (ст.13 Закону);

Управитель здійснює контроль за дотриманням забудовником умов та зобов’язань за договором з метою своєчасного запобігання виникненню ризикових ситуацій у процесі будівництва внаслідок дій забудовника, що можуть призвести до:

  1. змін технічних характеристик об’єктів будівництва та/або об’єктів інвестування;
  2. погіршення споживчих властивостей об’єктів будівництва та/або об’єктів інвестування;
  3. зростання вартості будівництва більше ніж на двадцять відсотків;
  4. збільшення строків будівництва більше ніж на дев’яносто днів (Ст.18 Закону).

Правила Фонду фінансування будівництва

Порядок обробки персональних даних

Порядок розгляду звернень

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру, 30,б в м. Полтаві” станом на 1 травня 2024 року.

Виконано будівельних робіт на суму 52 015 426грн. Будівництво завершене. Працює Державна комісія по прийняттю об’єкта в експлуатацію.

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 квітня 2024 року.

Виконано будівельних робіт на суму 52 015 426грн. Будівництво завершене. Працює Державна комісія по прийняттю об’єкта в експлуатацію.

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 березня 2024 року.

Виконано будівельних робіт на суму 52 015 426грн. Виконані роботи дренажної системи з теплопункту та врізування в діючі мережі. Будівництво на завершальному етапі. Готуються документи на введення об’єкта в експлуатацію

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 лютого 2024 року.

Виконано будівельних робіт на суму 52 015 429грн. Виконані роботи дренажної системи з теплопункту та врізування в діючі мережі. Будівництво на завершальному етапі. Готуються документи на введення об’єкта в експлуатацію

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 січня 2024 року.

Виконано будівельних робіт на суму 52 015 429грн. Виконані роботи дренажної системи з теплопункту та врізування в діючі мережі. Будівництво на завершальному етапі. Готуються документи на введення об’єкта в експлуатацію.

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 грудня 2023 року.

Виконано будівельних робіт на суму 51 930 657 грн. Виконані роботи з утеплення та фарбування фасаду, опорядження сходових клітин, улаштування покрівлі будинку, роботи по прокладанню трубопроводів каналізації вище та нижче від 0,000. Монтаж обладнання ліфту.

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 листопада 2023 року.

Виконано будівельних робіт на суму 50 478 370 грн. Виконуються роботи по утепленню, фарбуванню фасаду будинку, Опорядженню зовнішніх віконних та дверних укосів. Монтаж металевих вхідних дверей квартир.

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 жовтня 2023 року.

Виконано будівельних робіт на суму 47 902 455 грн. Закінчено будівництво цегляної коробки будівлі, розпочато утеплення фасаду, пінополістірольними та мінеральними плитами. Ведуться роботи з внутрішнього опорядження коридорів та сходинкових клітин. сантехнічні роботи з прокладання водопроводу та каналізації вище відмітки 0,000

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 вересня 2023 року.

На будівництві “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по проспекту Миру,30 б, в м.Полтаві” виконано будівельних робіт на суму 43 826 628 грн. Закінчено будівництво цегляної коробки будівлі, розпочато утеплення фасаду, пінополістірольними та мінеральними плитами. Ведуться роботи з внутрішнього опорядження коридорів та сходинкових клітин. сантехнічні роботи з прокладання водопроводу та каналізації вище відмітки 0,000

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 серпня 2023 року.

На будівництві “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по проспекту Миру,30 б в м. Полтаві” виконано будівельних робіт на суму 39722627грн. Завершується цегляна кладка стін, перегородок, монтаж залізобетонних маршів та площадок, плит перекриття та покриття, водопроводу В1 нижче від.0,00м. Установка віконних та балконних блоків

Фонд фінансування будівництва . “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру,30,б в м. Полтаві” станом на 1 липень 2023 року.

Виконано робіт на суму 36 078 463 грн. Виконується мурування зовнішніх та внутрішніх стін 9 поверху з цегли та перегородок. Монтаж залізобетонних плит перекриття , перемичок та сходових маршів та площадок, Опоряджувальні роботи- штукатурення коридорів та сходових клітин, цементні стяжки підлог, прокладання трубопроводів каналізації, водопостачання та опалення та їх ізоляція.

ФФБ. Будівництво житлового будинку “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по проспекту Мира,30 б в м. Полтаві” станом на 1 червня 2023 року.

Виконано робіт на суму 31 122 665 грн. Виконується мурування зовнішні та внурішніх стін та перегородок з цегли, утеплення стін, мотаж плит перекриття та перемичок. Опоряджувальні роботи- поліпшене штукатурення стін. Улаштування стяжок цементих та легкобетонних з утепленням підлоги. Прокладання трубопроводів водопостачання з напірних поліетіленовиз труб, провкладання трубопроводів каналізації з поліетіленових труб. Прокладання трубопроводів опалення нижче відм.,0,000.

Будівництво житлового будинку: «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по проспекту Миру,30 б в м. Полтаві» станом на 1 травня 2023 року.

Будівництво житлового будинку “Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по проспекту Миру ,30б
Станом на 01 травня виконано робіт на суму 25 452 млн.грн. Виконуються роботи з монтажу плит залізобетонного перекриття, сходових маршів та площадок, перемичок, цегляна кладка стін, монтаж металопластикових вікон.

Будівництво житлового будинку: «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по проспекту Миру, 30 б в м. Полтаві» станом на 1 квітня 2023 року.

Вартість будівельно-монтажних робіт станом на зараз складає 20 885 456 грн.
Виконуються будівельно-монтажні роботи по монтажу плит перекриття, монтаж сходових клітин, цегляна кладка зовнішніх та внутрішніх стін та шахти ліфту 5 поверху.