РОЗДІЛИ

Платіжні картки

АТ “Полтава-Банк”, турбуючись про своїх клієнтів запровадив у обіг спеціальну пенсійну картку для отримання пенсії, та інших бонусів. Так, наприклад, власникам пенсійної картки надаються переваги у вигляді зменшеного відсотку при отриманні кредиту в АТ “Полтава-Банк”. При сплаті за основні житлово-комунальні послуги (електроенергія, теплоенергія, водопостачання, газ) ви слачуєте комісію за обслуговування зі знижкою. Чимало й інших переваг має програма отримання пенсії на карт рахунок. Завітайте до нас найближчим часом і ви переконаєтеся в цьому.

3DSecure – це найсучасніша технологія забезпечaення безпеки платежів по картах в мережі Інтернет. Дозволяє однозначно ідентифікувати справжність власника карти, який здійснює операцію , і максимально знизити ризик шахрайства по карті.

Для того щоб користуватися 3DSecure клієнту необхідно звернутися до відділення банку, надати номер мобільного телефону, підключити послугу SMS- повідомлення та підписати заяву на підключення 3DSecure.

Відтепер при здійсненні оплати через сайти, що підтримають цю технологію, користувач картки отримує одноразовий пароль для підтвердження розрахунку по кожній операції. Сайти з підтримкою 3DSecure мають позначення Verified by Visa або MasterCard SecureCode. Розрахунки на сайтах, які не підключені до вищевказаної технології, здійснюються як і раніше тільки з введенням реквізитів: номера картки, терміну її дії та CVV-коду, який вказаний на зворотному боці картки.

Як користуватись Apple Pay

1. Додаємо карту до гаманця

Відкрийте додаток Wallet та натисніть на знак + в верхньому правому куті додатку
Наведіть камеру пристрою на лицьову сторону карти так, щоб телефон зміг відсканувати дані карти.
Додайте CVV код безпеки вашої карти
Прочитайте та погодьтесь з Умовами і положеннями користування платіжних карток
Оберіть відправку SMS підтвердження та введіть номер для додавання карти
Ви отримаєте SMS повідомлення про успішне додавання карти до гаманця
Apple Pay готовий до використання

2. Використання Apple Pay

Притисніть палець до датчику Touch ID та піднесіть пристрій до платіжного терміналу
Тримайте палець на датчику до появи надпису «Готово »

Google Pay дозволяє легко і безпечно оплачувати покупки в магазинах, онлайн і в мобільних додатках. Завдяки Google Pay при оплаті в інтернет-магазинах не потрібно щоразу заново вводити дані платіжної картки, що скорочує час покупки та безпечно як для клієнтів, так і для онлайн-продавців.

Як розпочати користуватися

Щоб почати користуватися, переконайтеся що Ваш телефон з ОС Android 5.0 і пізніших версій без root-доступу та підтримує технологію NFC. Увімкніть NFC на Вашому смартфоні і налаштуйте блокування екрану, якщо Ви його до цього ще не встановлювали. Встановіть додаток

Увійдіть в Google Play і завантажте додаток Google Pay. Користуючись підказками, налаштуйте додаток. Додайте картку в Google Pay

Зайдіть в меню «Оплата» і натисніть «+ Спосіб оплати».
Відскануте картку Mastercard / Visa або введіть реквізити самостійно.
Вкажіть свою адресу.
Поставте згоду з правилами обслуговування.
Підтвердіть картку, ввівши код, який надійде Вам в смс-повідомленні Банку.

Готово! Ваша картка активована і готова до використання.

Як сплачувати смартфоном

Сплачуйте смартфоном безконтактно в один дотик з Google Pay всюди, де Ви бачите один з цих логотипів:

Розблокуйте телефон

Розблокуйте телефон одним зі встановлених настройками смартфону способом:

Біометрія
PIN-код
Графічний пароль

Піднесіть телефон до платіжного пристрою

Піднесіть телефон задньою панеллю до платіжного пристроюДочекайтеся підтвердження оплати

Підтвердження успішної операції з’явиться на екрані Вашого смартфону

Обирайте, якою карткою сплачувати:

Відкрийте додаток Google Pay і в розділі «Оплата» торкніться картки, якою Ви хочете розрахуватися.

Для зміни картки «За замовчуванням»: відкрийте додаток Google Pay виберіть картку, якою Ви бажаєте сплачувати надалі та увімкніть значок «За замовчуванням».

Безпека розрахунків смартфоном

При розрахунках за покупки у магазинах, Google Pay не передає продавцю номер Вашої картки, тому платіжні дані надійно захищені.
Дані картки надійно зашифровані – номер перетворюється на унікальний платіжний код, який неможливо підробити і який може бути використаний тільки на Вашому пристрої.

Обов’язково налаштуйте блокування екрану, в іншому випадку додати картку в гаманець не вийде.

За умови вимкнення блокування екрана, картки з Google Pay будуть автоматично видалені.

На даний час АТ Полтава-Банк є членом платіжних систем:

–  Міжнародна платіжна система (Visa International Service Association) платіжною організацією якої є “Visa International Service Association”, яка знаходиться за адресою: 900 Metro Center Boulevard, Forest City, California 94404, USA, («VISA»)

Національна платіжна система “Український платіжний простір”, платіжною організацією якої є Національний банк Украины, який знаходиться за адресою : Україна, 01601, Київ, вул. Інститутська, 9

інфраструктура мережі АТМ Радиус станом на 01.07.2020

Внести наступні зміни до всіх існуючих договорів АТ „Полтава-банк”:

„на відкриття карткового рахунку  та обслуговування платіжної картки”:

Вилучити наступний пункт з усіх договорів „на відкриття карткового рахунку  та обслуговування платіжної картки”:

Самостійно списувати з КР Клієнта суму комісійних, згідно з Тарифами, на що клієнт  дає доручення згідно з цим Договором. Списувати комісію за обслуговування рахунку та неповернуту ПК, з подальшим закриттям КР та анулюванням ПК, якщо по КР не здійснюються операції більше року та залишок коштів не перевищує 10 грн., в разі, якщо перевищує 10 грн., щорічно списувати комісію за обслуговування недіючого рахунку. Комісія за обслуговування недіючого рахунку – залишок коштів на рахунку але не більше 10 грн./щорічно.

Доповнити наступним пунктом всі договори „на відкриття карткового рахунку  та обслуговування платіжної картки”:

Списувати з КР Клієнта суму комісійних, згідно з Додатком до Договору/ Тарифами Банку, на що Клієнт доручає Банку самостійно (без надання Клієнтом розрахункових документів) списувати зі своїх рахунків в національній та іноземній валюті, відкритих в Банку (в т.ч. рахунків відкритих як фізичній особі-підприємцю) суму вартості послуг по обслуговуванню свого рахунку у відповідності із Додатком до Договору/ Тарифами Банку, в т.ч. суму всіх нарахованих процентів(відсотків), суму овердрафту, комісію за обслуговування, моніторинг рахунку, неактивного рахунку та неповернуту ПК в т.ч. по неактивному рахунку, з подальшим закриттям КР та анулюванням ПК по якому протягом 12-ти місяців не проводилися розранково-касові операції (операції, ініційовані клієнтом). Комісія утримується договірним списанням у разі відсутності активності за рахунком. Якщо залишок на поточному рахунку менше встановленого розміру комісії, комісія встановлюється в розмірі залишку на даному рахунку.

При наданні послуг (або виконанні операції), що зазначені у Тарифах, Банк утримує з Клієнта відповідну комісію у відповідності із Тарифами шляхом, зокрема, договірного списання.

Доповнити Додаток 2 до Договорів

відкриття карткового рахунку та обслуговування  банківської платіжної картки АТ “Полтава-банк”

Послуги (операції)[1] Visa Classic Visa Classic з фото Visa Gold
Комісія за неповернуту ПК по неактивному рахунку7 100,00 грн. але не більше залишку коштів на рахунку (або еквівалент  100 грн. на день списання за курсом НБУ)
Комісія за моніторинг неактивного поточного рахунку по якому протягом 12-ти місяців не проводилися розранково-касові операції (операції, ініційовані клієнтом ) 100 грн але не більше залишку коштів на рахунку (або еквівалент  100 грн. на день списання за курсом НБУ)
Комісія за моніторинг неактивного поточного рахунку понад 12 місяців 75 грн щомісяця але не більше залишку коштів на рахунку (або еквівалент  75 грн. на день списання за курсом НБУ)

7поточний рахунок, по якому протягом 12-ти місяців не проводилися розранково-касові операції (операції, ініційовані клієнтом). Комісія утримується договірним списанням у разі відсутності активності за рахунком. Якщо залишок на поточному рахунку менше встановленого розміру комісії, комісія встановлюється в розмірі залишку на даному рахунку.

Звертаємо Вашу увагу в разі кражі/втрати пластикової картки, клієнт має можливість самостійно, терміново заблокувати свою картку наступним шляхом:
Зателефонувати за телефонами:

Телефон   Робочі дні   Робочі години
0800-505-555 Без вихідних  Цілодобово
(0532) 61-00-02  Пн – Пт  8:30 – 17:30
(0800)-407-009  Пн – Пт  8:30 – 17:30

Клієнт для блокування карти повинен назвати прізвище, ім’я та по батькові; дату народження; кодове слово (вказане в заяві-акцепт).

Попередження про можливі наслідки для клієнта у разі користування послугою відкриття карткового рахунку, кредитного ліміту та обслуговування платіжної картки

1 Сторони несуть відповідальність за неналежне виконання своїх обов’язків, передбачених Договором на відкриття карткового рахунку, кредитного ліміту та обслуговування платіжної картки, відповідно до норм чинного законодавства України.
2 Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання послуги відкриття карткового рахунку, кредитного ліміту та обслуговування платіжної картки (крім надання пакета банківських послуг)
3 Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом
4 Клієнти Банку можуть відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації

Тарифний пакет "Біржа"

Тарифний пакет "Депозитний"

Тарифний пакет "Класичний"

Тарифний пакет "Корпоративний"

Тарифний пакет "Кредитна картка"

Тарифний пакет "Пенсійний"

Тарифний пакет "Пенсійний Регіональний"

Тарифний пакет "Соціальний Регіональний"

Тарифний пакет "Соціальний"

Тарифний пакет "Зарплатний Стандарт"

Тарифний пакет "Зарплатний Банк"

Тарифний пакет "Зарплатний Visa Debet"

Тарифний пакет "Зарплатний Регіональний"

NameURL
Тарифний пакет „Соціальний”Переглянути
Тарифний пакет „Соціальний Регіональний”Переглянути
Тарифний пакет „Пенсійний”Переглянути
Тарифний пакет „Пенсійний Регіональний”Переглянути
Тарифний пакет „Кредитна Картка”Переглянути
Тарифний пакет „Корпоративний”Переглянути
Тарифний пакет „Класичний”Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Стандарт”Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Регіональний”Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Банк”Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Visa Debet”Переглянути
Тарифний пакет „Депозитний”Переглянути
Тарифний пакет „Біржа”Переглянути
Тарифний пакет „Біржа Регіональний”Переглянути

Шановні клієнти.
Повідомляємо, що з 21.07.2021 року АТ «Полтава-банк» до діючих тарифних пакетів додає комісію за операції: Переказ  на карту  іншого банку в рамках сервісу «Полтава-банк онлайн» в розмірі 0,8% +1 грн.

Шановні клієнти.
Повідомляємо, що з 10.07.2021 року АТ «Полтава-банк» вносить наступні зміни до тарифних пакетів «Пенсійний» та «Пенсійний регіональний»:
– розмір відсотків (річних, у валюті картрахунку) що нараховуються по залишкам на картрахунку за умови надходження виплат від Пенсійного фонду України буде змінено на:

від 0,0грн до 100,00грн 0,0005%
від 100,01грн 5,00%

– Банк вводить ліміт обов’язкового мінімального не знижувального залишку по всім картрахункам мінімум 10,00 (Десять) гривень.

– Для обрахування процентних доходів за кредитами овердрафт наданих на ПК і витрат за коштами на вимогу на ПК застосовуються метод «факт/факт». Проценти за користування коштами кредиту, простроченою заборгованістю по кредиту та несанкціонованою заборгованістю нараховуються Банком та сплачується Клієнтом в момент проведення капіталізації договору в незалежності від наявності достатнього залишку кредитного ліміту та/або власних коштів Клієнта. Тобто проводиться списання будь-яких нарахованих відсотків в автоматичному режимі з можливістю введення рахунку в дебетовий залишок в незалежності від наявності залишку кредитного ліміту та/або власних коштів Клієнта .

Структура Visa

Visa нараховує 20,000 працівників, що працюють в більш ніж 40 офісах по всьому світу, та керується головним офісом з Сан-Франциско, США.

Останнім часом Банк активно впроваджує кредитування клієнтів шляхом надання овердрафту по картковому рахунку такий вид кредитування особливо зручний при купівлі в кредит товарів повсякденного вжитку та побутової техніки.

Платіжна картка: зручно, надійно, економно.

Пластиковий «гаманець», який ще зовсім недавно був утіленням за­хідного способу життя, став для українців звичним явищем. Багато хто отримав різноманітні платіжні картки в ПАТ «Полтава-банк», переконавшись у їх зручності та надійності. Наш банк випускає зарплатні, пенсійні, депозит­ні, корпоративні картки УкрКарт, Visa (Еlесtrоn, Сlаssіс, Gold), обслуговує картки Visa, МаstеrСаrd, UnionCard, УкрКарт.

Власники платіжних карток ПАТ «Полтава-банк» мають багато пе­реваг. По-перше, зберігання грошей на платіжній картці дає значну еконо­мію часу, оскільки не треба стояти в чергах по зарплату, чекати листоношу з пенсією. Не довше, ніж за годину, надходять на платіжну картку будь-які види нарахувань (зарплати, пенсії, соціальні виплати).

Можливість зекономити не тільки час, але й кошти отримують власники пенсійних карток ПАТ «Полтава-банк», які зі знижкою сплачують за кому­нальні послуги у відділеннях банку. Окрім того, вони можуть оформити спеціальний депозитний вклад «Пен­сійний» за підвищеними відсотками і, навпаки, отримати кредит за змен­шеними процентами. У мережі аптек ТОВ «Ліки Полтавщини» такі клієнти банку мають чималі знижки на прид­бання ліків.

Платіжна картка є не лише гарним засобом заощадження грошей, а й за­собом їхнього примноження, адже на залишок коштів «Полтава-банк» нара­ховує відсотки.

Останнім часом наш банк активно впроваджує кредитування шляхом на­дання овердрафту по картковому ра­хунку на зарплатну, на пенсійну, на депозитну картки. Така послуга особливо зручна при купівлі в кредит товарів повсякденного вжитку та побутової техніки.

Зняти гроші з платіжної картки, виданої «Полтава-банком», можна будь-коли і в будь-якому районному центрі Полтавської області та м. Полтаві. А також по всій Україні у 3000 пунктах видачі готівки та банкоматах 40 банків, з якими «Полтава-банк» уклав догово­ри про партнерські відносини.

Зауважимо, що замовити платіжну картку в ПАТ «Полтава-банк» може будь-який громадянин України, адже згідно із чинним законодавством ко­жен може самостійно обрати банк, че­рез який здійснюватимуться різні види виплат.

NameURL
Заява-Договір Про акцепт публічної пропозиції на укладання договору на відкриття карткового рахунку особи-підприємця (діяв до 18.08.2021)Переглянути
Заява-Договір Про акцепт публічної пропозиції на укладання договору на відкриття карткового рахунку (діяв до 18.08.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Пенсійний” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Пенсійний Регіональний” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Публічний договір Про укладання договору на відкриття карткового рахунку (діяв до 18.08.2021)Переглянути
Про укладання договору на відкриття карткового рахунку (діяв до 01.06.2021)Переглянути
Заява-Договір Про акцепт публічної пропозиції на укладання договору на відкриття карткового рахунку особи-підприємця (діяв до 01.06.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Соціальний” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Соціальний Регіональний” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Пенсійний” (діяв до 10.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Пенсійний Регіональний” (діяв до 10.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Кредитна Картка” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Корпоративний” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Класичний” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Стандарт” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Регіональний” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Банк” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Visa Debet” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Депозитний” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Біржа” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Біржа Регіональний” (діяв до 17.07.2021)Переглянути
Публічний договір Про укладання договору на відкриття карткового рахунку (діяв до 04.12.2020)Переглянути
Тарифний пакет „Біржа Регіональний” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Біржа” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Депозитний” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Visa Debet” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Банк” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Регіональний” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Зарплатний Стандарт” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Класичний” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Корпоративний” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Кредитна Картка” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Пенсійний Регіональний” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Пенсійний” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Соціальний Регіональний” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Тарифний пакет „Соціальний” (діяв до 15.04.2021)Переглянути
Заява-Договір Про акцепт публічної пропозиції на укладання договору на відкриття карткового рахунку особи-підприємця (діяла до 25.09.2020)Переглянути