«ЕКОЕНЕРГІЯ» для придбання та встановлення гібридної системи електропостачання.
Мрієте про енергонезалежний дім? Тепер це стає доступнішим з АТ “Полтава-банк”.
АТ “Полтава-банк” кредитує за Державною програмою “Енергонезалежність фізичних осіб – власників домогосподарств”.

Сума кредиту |
від 20 000,00 грн. до 480 000,00 грн. (включно) |
Термін кредиту |
від 12 місяців до 120 місяців |
Відсоткова ставка |
Змінювана щоквартальна: UIRD (3 міс.) + 7% |
Ставка для клієнта (з урахуванням компенсації) | 0% річних |
Авансовий платіж | відсутній |
Схема погашення кредиту | Рівними частинами |
Разова комісія | 1,5% від суми кредиту (за рахунок власних коштів) |
Мета кредиту: придбання та встановлення гібридної системи електропостачання – фотоелектричних модулів та/або вітрових електроустановок, встановленою потужністю від 1 кВт до 10 кВт, разом із гібридними інверторами, що здатні працювати як в автономному, так і в синхронному з зовнішньою мережею режимі, та установками зберігання енергії ємністю від 1 кВт год на кожен 1 кВт встановленої потужності генеруючої установки).
Забезпечення кредиту: без застави.
Можливе додаткове забезпечення кредиту: порука за рішенням кредитного комітету.
Обов’язкові умови:
Документальне підтвердження використання кредитних коштів протягом 180 днів з моменту отримання кредиту;
- Надсилати до Банку на електронну пошту [email protected] фотографії встановленої гібридної системи електропостачання з відміткою геолокації, та дані про обсяги споживання електроенергії за особовим рахунком споживача кожні півроку.
Вимоги до обладнання згідно Державної програми:
Тип обладнання, що кредитується
Гібридна система електропостачання – фотоелектричні модулі та/або вітрові електроустановки встановленою потужністю від 1 до 10 кВт разом із гібридними інверторами, що здатні працювати як в автономному, так і синхронному з зовнішньою мережею режимі, та установками зберігання енергії ємністю від 1 кВт∙год на кожен 1 кВт встановленої потужності генеруючої установки.
Не підлягає кредитуванню
Дія цієї програми не поширюється на встановлення генерувальних установок, призначених для виробництва електричної енергії з енергії сонячного випромінювання та/або вітру за «зеленим» тарифом.
Підтвердження цільового використання обладнання
Після придбання та встановлення гібридної системи електропостачання фізична особа має протягом 180 календарних днів надати в банк копії документів, що підтверджують введення в експлуатацію гібридної системи електропостачання (копію акта виконаних робіт або аналогічного документа).
Вимоги до позичальника згідно Державної програми:
Розмір доходу
Розмір середньомісячного сукупного грошового доходу позичальника та його/її дружини (чоловіка) за останні шість місяців, що передують отриманню кредиту, не перевищує десятикратний розмір місячної середньої заробітної плати в Україні, розрахованої на основі офіційних даних Держстату та/або Пенсійного фонду України.
Додаткові вимоги
Наявність особистого рахунку постачальнику електроенергії .
Вік позичальника
Від 21 року, на дату закінчення строку споживчого кредиту не має перевищувати 65 років (включно).
Нерухомість позичальника
Домогосподарство з об’єктом нерухомості, загальна площа якого не перевищує 300 кв. метрів (крім земельних ділянок).
Приватним домогосподарством вважається земельна ділянка разом з розташованими на ній
за однією адресою житловим будинком або котеджем (та у разі наявності господарськими
(присадибними) будівлями, наземними та/або підземними комунікаціями), що належить
індивідуальному побутовому споживачу на праві власності. Членами приватного
домогосподарства є його власник та співвласники.
Істотні характеристики послуги | Договір | Додаток 1 | Додаток 2 | Договір поруки
Попередження про можливі наслідки для клієнта у разі користування послугою з надання споживчого кредиту або невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги.
Право клієнта на відмову від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом:
Не передбачена відмова від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення договору, у разі укладення нотаріально посвідчених договорів (правочинів) згідно п.6 ст. 15 Закону України «Про споживче кредитування». |
Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов’язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:
У разі невиконання клієнтом обов’язків за договором Банк, відповідно до умов укладеного договору та діючого законодавства, має право вимагати відшкодування завданих збитків у вигляді неустойки (штраф, пеня) згідно до умов такого договору. |
Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг). |
Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено умовами договору про споживчий кредит або законом. |
Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування. |
Витрати на сплату клієнтом платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного клієнтом способу сплати;
в разі ініціювання клієнтом продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін або зі зміною умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для клієнта із зазначенням переліку та цифрового значення умов, що підлягають зміні. |
Клієнт має право після припинення дії договору про надання споживчого кредиту, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.
ПАМ’ЯТКА
- АТ «Полтава-банк» при врегулюванні простроченої заборгованості позичальника – фізичної особи не здійснює залучення колекторських компаній.
- Позичальник – фізична особа має право здійснювати погашення простроченої заборгованості шляхом безготівкового перерахування коштів на власний поточний рахунок та/або внесенням готівкою в касу Банку на поточний та/або позиковий рахунок з дозволу Банку, та іншими шляхами передбаченими умовами договорів заключеними АТ «Полтава-банк» з позичальником.
- АТ «Полтава-банк» при врегулюванні простроченої заборгованості керується вимогами встановленими статтею 25 Закону України «Про споживче кредитування»